AktualnościBlog

150% w jeden dzień? ile można zarobić na rynku kryptowalut?

By 10 września 2020 No Comments

Czy wzrosty rzędu kilkudziesiat, kilkuset/ tysięcy jest możliwe na rynku kryptowalut?

Oczywiście, że tak! rynek kryptowalut jest znany ze swoich kosmicznych procentów. Sam bitcoin od początku swojego istnienia zyskał już prawie 9 mln %. Bitcoin zadebiutował na  giełdzie Mt. Gox 17 sierpnia 2010 z ceną 0,063 USD. Oznacza to, że gdybyś wtedy kupił Bitcoina za jedynie 10 zł dziś bitcoiny byłyby wart  $ 449 521 739 (przyjmując dzisiejszy kurs czyli $10339/1BTC). Oczywiście jest to żartobliwe przeliczenie, choć są takie osoby, które jeszcze swoich bitcoinów z tamtych czasów nie sprzedały. 

Wracając jednak do nieco bardziej realnych założeń to..
Skupiając się na pierwszej 100 kryptowalut jesteśmy w stanie wyłuskać te projekty, które mają w sobie duży potencjał zarówno samego projektu jak i mozliwości do wzrostów. Jedną z takich kryptowalut jaką ostatnio wziąłem pod lupę i na której tradeowałem i zarobiłem na niej 30% to kryptowaluta #AELF. 
Przez ostatni dzień wartość sięgnęła 157%!!!

Inne pary kryptowalutowe również żyją:

Przez ostatnie dni mieliśmy spore spadki, okazje do wejścia na “promocji” w rynek. Dziś mogliśmy zobaczyć jak rynek znów nabrał zielonych barw i dał okazję do zarobienia całkiem pokaźnych plonów. Jednak nie tylko dziś była okazja – okazje do zarobienia są CODZIENNIE! 

Kup TANIO, BEZPIECZNIE i LEGALNIE #BITCOIN oraz inne kryptowaluty na
www.COINCASSO-GIELDA.PL