W tym portfelu POTROISZ (razy 3) swoje kryptowaluty już w 12 miesięcy! Cloud Token.

Przeczytaj wszystkie informacje na moim blogu (zakładka Cloud token), zarejestruj się i zainwestuj minimum $1.000 w JARVIS AI.

Wystarczy, że każdego miesiąca będę reinwestował swoje zyski z projektu Jarvis AI na portfelu Cloud Token, a po roku moje kryptowaluty mogą być pomnożone nawet przez 3. Mowiąc prościej, po 12 miesiącach od rozpoczęcia inwestycji, będę miał 3 RAZY WIĘCEJ KRYPTOWALUT niż na początku!

Dokonując na bieżąco reinwestycji zarobimy jeszcze większej, a to za sprawą procentu składanego!

Procent składany to 8-my cud świata!

Cloud token to aplikacja na smartfon, w którym możesz przechowywać kryptowaluty oraz inwestować w projekty związane ze sztuczną inteligencją, np. JARVIS AI

Przychód pasywny: około 10% miesięcznie

Obecna cena tokena: $0.43

Po zasileniu aplikacji BitCoinem lub inną kryptowalutą, należy wybrać projekt i zainwestować w niego aby otrzymywać około 10% miesięcznie (instrukcje znajdują się poniżej).

W projekt możesz zainwestować dowolną kwotę (np. równowartość $100, $500, $2.000 czy $10.000) w kilku kryptowalutach takich jak Bitcoin, Ethereum, USDT, Doge i innych.

Pamiętaj, że ZYSKI otrzymujesz każdego dnia w tokenie CTO, który w każdej chwili możesz zamienić w aplikacji na ETH i przelać na giełdę BitBay, a z giełdy możesz je już przelać na swoje konto bankowe w złotówkach lub innych walutach. Możesz też także wypłacić te środki w Bitomamacie (listę bitomatów znajdziesz TUTAJ).

UWAGA! Twoje środki, które zainwestowałeś w projekt JARVIS AI, zaczną dla Ciebie pracować dopiero po 2 dniach od dokonania inwestycji. Czasami zdarza się, że otrzymujesz zyski już po 24 godzinach, ale przygotuj się na 48 godz. od momentu w którym dokonałeś inwestycji.

Z dokonanej inwestycji możesz zrezygnować w dowolnym momencie i wypłacić zainwestowane środki.

Jak zacząć?

1. Zakup swoje pierwsze kryptowaluty (tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić → BitBay)

Załóż konto na giełdzie kryptowalutBitBay, bo będzie Ci ono potrzebne aby wysłać kryptowaluty takie jak BitCoin lub Ethereum na portfel Cloud Token, aby potem móc zainwestować w projekt JARVIS AI i otrzymywać zysk około 10% miesięcznie.

Dzięki posiadaniu konta na giełdzie BitBay, będziesz mógł wypłacać swoje zyski na tą giełdę i przelewać pieniądze jako tradycyjny przelew na Twoje konto bankowe.

 2. Pobierz aplikację/portfel ➙KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać aplikację na smartfon

Przy rejestracji podaj 10 cyfrowy Referral Code:

9858877433

Krok 3. – Po instalacji aplikacji zasil swój portfel Cloud Token

Dokonaj inwestycji w projekt JARVIS AI – minimum $600 = ~2400,00 PLN
Zobacz nagranie jak dokonać inwestycji → JARVIS 

Od tego momentu w przeciągu ok. 24h Twoje środki zostaną zaksięgowane w projekcie jarvis ai – dzięki temu będziesz otrzymywać od 6% do 12% wartości Twojej inwestycji MIESIĘCZNIE!

Inwestycja w projekty nowych technologii. Przewidywany ZYSK około 10% miesięcznie. Wynagrodzenie otrzymujesz w tokenie CTO, który możesz od razu zamienić na ETH i wypłacić na giełdę kryptowalut.

Zarabiaj 10% miesięcznie i pomnażaj swoje kryptowaluty dzięki CloudToken → Pobierz aplikację/portfel ➙KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać aplikację na smartfon

Przy rejestracji podaj 10 cyfrowy Referral Code:

9858877433

Rejestrując się z powyższego kodu jesteś w zespole organizacji liderów B3TEAM i spełnisz pierwszy z 3 warunków aby polecieć z nami na darmowe wakacje all inclusive już za 3 miesiące (latamy aż 4 razy w roku) ➙ Zobacz materiały video z naszych dotychczasowych wycieczek.

Cloud Token i JARVIS AI. Schemat i dokładny opis portfela oraz sposób dystrybucji zysków wśród użytkowników i inwestorów CTO.

Jak wypłacić środki z JarvisAI – CloudToken?

Zobacz jak działa robot do arbitrażu na giełdach kryptowalut:

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach mateuszpielesz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://mateuszpielesz.com/nota-prawna/

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBay, Cloud Token, YouTube lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!