WAŻNE!
Proszę, zapoznaj się z poniższymi informacjami

 

Informacja o ryzyku związanym z inwestycjami w Internecie.

Strona internetowa MATEUSZPIELESZ.COM to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, biznesy typu revenue-sharing (czyli takie firmy, które dzielą się swoimi zyskami z użytkownikami ich platformy), forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty częścilub całości zainwestowanego kapitału. Wszystkie moje metody, programy partnerskie i informacje są LEGALNE. 

 

 

RODO – Przetwarzanie Danych Osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez serwis mateuszpielesz.com w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z RODO oraz oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

 

Inwestujemy i zarabiamy!

Biznes & relacje

Zanim zaczniesz inwestować swoje pieniądze, przeczytaj kilka razy książki Roberta Kiyosaki z serii “Bogaty ojciec, Biedny Ojciec” . Dopiero po przeczytaniu ze zrozumieniem, możesz zacząć zdobywać przychód pasywny i cieszyć się finansową wolnością. 

 

Chcesz zarabiać pieniądze? Zacznij od przeczytania tych książek!

Dołącz do mnie i odbierz książki Roberta Kiyosakiego.